Kurumsal Çözümler, Etkin Sonuçlar...

KURUMSAL

Hoşgeldiniz.

 

Müşterileri ve iş ortakları ile yıllardır karşılıklı güven, bilgi, saygı ve sevgi temelli nice başarılı danışmanlık projeleri, denetimler ve eğitimler gerçekleştirmiş iki yüksek mühendis tarafından kurulmuş olan Erko Global Laboratuvar Malzemeleri, Eğitim, Gözetim, Denetim ve Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti.’ nin WEB sitesindesiniz.

 

Bizler, varlığımızın ayrılmaz parçası olan çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın geçmişten bugüne dünya çapında yüzlerce müşterisine sunduğu denetim, danışmanlık ve eğitim hizmetleri birikimini bir araya getirdik ve “Kurumsal Çözümler” ile “Laboratuvar Çözümleri” alt grupları ile sizlerle yolculuğumuza başladık. 

 

Yirmi yıllık süreçte edinilen deneyimlerimiz üzerine kurduğumuz kurumsal yapımız ile gerek kamu ve gerek özel sektörün ilgili ihtiyaçlarına yönelik olarak, faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

 

Sektöründe sadece ürün ve hizmet sağlayıcı değil, kendi faaliyet alanlarımız ile ilgili bilgi, teknik ve teknoloji üretebilen, saygın ve ekonomiye katkı sağlayan uluslararası fakat aynı zamanda milli bir kuruluş olarak yolumuza devam etmeyi temel amaç edindik.

Var olan işbirliklerimizi artırabilmek ya da birlikte çalışabilmek ümidi ile. 

Saygılarımızla